Portale randkowe

Znalazłem swoją drugą połówkę przez Internet – portale randkowe

Portale randkowe cieszą się dużą popularnością. Coraz większa liczba użytkowników darzy je swoim zaufaniem i szuka partnera właśnie tam. Świadczy o tym ciągle rosnąca liczba odwiedzających i zarejestrowanych osób. Nikt nie chce być samotny i każdy pragnie znaleźć tę drugą osobą. Z pomocą ruszają właśnie serwisy randkowe. Pamiętaj, że szukając odpowiedniego portalu często trafiasz na te fikcyjne, wyciągające pieniądze za nieistniejące usługi czy niskiej jakości z małą liczbą użytkowników. Jeśli chcesz uniknąć takich sytuacji musisz wybrać odpowiedni portal.

Jak wybrać portal randkowy

Aby odnaleźć swoją wymarzoną drugą połówkę trzeba wybrać serwis, który da nam na to jak największą szansę. Szukając odpowiedniego serwisu należy kierować się kilkoma kryteriami. Jednym z głównych czynników jest liczba zarejestrowanych użytkowników, szanse na odnalezienie odpowiedniego partnera znacząco wzrosną, jeśli portal będzie cieszył się popularnością a liczba odwiedzających osób będzie duża. Warto zwrócić również uwagę na opcje jakie oferują serwisy pomagające znaleźć nam osobę spełniającą nasze oczekiwania i ceny za korzystanie z możliwości jakie daje nam strona. Należy uważać na małe bezpłatne serwisy, gdyż często posiadają fikcyjne konta.

Trzy najpopularniejsze portale randkowe

Sympatia

Jest największym portalem randkowym w Polsce. Sympatia posiada również realne lokale znajdujące się w większych miastach. Po założeniu konta użytkownicy mają możliwość przeglądania portali innych osób. Serwis posiada wersję mobilną a także możliwość sprawdzenia kto ogląda nasz profil. Istnieją również płatne usługi. Serwis cieszy się największą popularności i liczbą odwiedzających w Polsce.

Badoo

Portal społecznościowy przeznaczony do poznawania ludzi, działa jak portal randkowy. Poznajemy ludzi i umawiamy się na spotkania. Serwis cieszy się dużą popularnością i ciągle rosnącą liczbą osób zarejestrowanych co znacząco zwiększa szanse w odnalezieniu partnera. Badoo nie jest bezpłatnym portalem randkowym, ale darmowe konto pozwala pisać maksymalnie do dziesięciu osób dziennie, sprawdzić kto oglądał nasz profil, dodawać zdjęcia i uzupełnić profil.

eDarling

Pozwala na znalezienie partnerów o cechach, które są dla nas najważniejsze. Portal na podstawie danych naszego profilu i kryteriach wyszukiwania precyzyjne określa typ partnera jakiego poszukujemy, i pomaga nam go odnaleźć. Serwis na tej podstawie podsyła nam powiadomienia o potencjalnych osobach spełniających nasze wymagania. Rejestracja oraz podstawowe opcje korzystania z portalu są dostępne. Portal jest stale rozwijany i modyfikowany. Istnieje również mobilna wersja serwisu.